KAMYONCULARTRANS NAKLİYAT

Şehirler Arası Taşımacılık Hizmetleri

İstanbul'dan; Şehirler Arası Nakliyat, Parsiyel Yük Taşıma, Parça Eşya Nakliyesi, Ağır Yük Taşımacılığı, Evden Eve Nakliyat, Fabrika Taşımacılığı, Ofis Büro Taşımacılığı, Fuar Stand Taşıma, Ev Eşyası Nakliyesi, Paletli Malzeme Sevkiyatı, Ambar, Komple Araç Tedariği; Dorse, Tır, Onteker, Kamyon, Isuzu, Kamyonet gibi Üzeri Açık & Kapalı Kasa Nakliyat Araçları ile yurt içi tüm şehirlere nakliye işlerinizi en iyi şekilde & tam zamanında ulaştırmak için çalışıyoruz. Sizlerde firmamızın kaliteli hizmet uygun nakliyat fiyatları alabileceğiniz ayrıcalıklarımızdan yararlanabilir, Bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz.
/İstanbul'dan%20Tüm%20İllere
İstanbul'dan Tüm İllere
/Şehirler%20Arası%20Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
/Büyük%20Küçük%20Araçlar
Büyük Küçük Araçlar

ŞİRKET PROFİLİ2006 yılında kurulan Trans Nakliyat, Bu yıl 9. hizmet yılını doldurmanın gurur & onurunu yaşıyor. Trans Nakliyat kurulduğu günden bugüne şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta İstanbul'un önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Türkiye'de şehirler arası özel hizmet vermek üzere kurulan şirketlerden olan Trans Nakliyat, bugün İstanbul'daki en yüksek müşteri portföyüne sahip nakliyat firmalarından biridir. Şehirlerarası nakliyat veya taşımacılık emek yoğun, uzmanlık isteyen bir iş koludur, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışan Trans Nakliyat kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadir. Trans Nakliyat gerek personelini gerekse araç filosunu ve tam ekipmanlarını sürekli geliştirerek, müşterilerine taşımayı bir korku olmaktan çıkarmaktadır. Bu bilinç ve anlayış ile ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.

Trans Nakliyat K1 belgesine sahip olup; şehir içi ve şehirler arası taşımacılık yapmaktadır.

Neden Trans Nakliyatı seçmeliyim?

  • Şehir içi ve Şehirler Arası Nakliyat Konusunda Uzman
  • Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
  • Sabit Fiyat Garantisi
  • 81 il ve ilçelerine Nakliyat
  • Taşımacılık sertifika belgeleri
  • Uzman personel
  • Tüketici odaklı taşıma sözleşmesi

Misyon ve Vizyon

Türkiye ve İstanbul standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve sürekliliği sağlamak. Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, korumak ve kollamak. Personel eğitimini iş bilgi ve becerilerini arttırmak. araç filosu sürekli genişleterek, teknolojiyi yakında takip eden araç ve ekipmanları kullanmak. Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak müşteri memnuniyetini yükseltmek ve en iyi hizmeti vermek. Şehir içi ve şehirler arası nakliyatta hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirmek.